Marka Mikrotik zajmująca się tworzeniem urządzeń elektronicznych to znana i ceniona na całym świecie firma. Zyskała ona popularność wielu użytkowników ze względu na swoją wysoką jakość, a także solidność. Mikrotik bazuje bowiem na sprawdzonych rozwiązaniach i trwałych materiałach co przekłada się na produkty o doskonałej jakości i niezawodności, a przykładem tego może być model switcha MIKROTIK CSS326-24G-2S+RM.

Czym charakteryzuje się switch MIKROTIK CSS326-24G-2S+RM?

Switch MIKROTIK CSS326-24G-2S+RM to urządzenie o zaawansowanych parametrach i jednocześnie łatwym użytkowaniu. Model ten producent wyposażył w metalową obudowę, która jest niezwykle trwała i bardzo odporna na uszkodzenia. Zarządzanie tym produktem jest bardzo łatwe, odbywa się z poziomu przeglądarki internetowej.

Switch ten posiada ciekawe parametry takie jak chociażby:

  • 24 porty LAN 10x100x1000 Base T (RJ45)
  • 2 porty SFP+
  • 1 port PoE
  • maksymalna moc użytkowania 19 W

MIKROTIK CSS326-24G-2S+RM

MIKROTIK CSS326-24G-2S+RM to switch, który przeznaczony jest do montażu w szafie rack.  Zapewnia sprawne i bezproblemowe korzystanie z wielu ciekawych funkcji. Należy tu wymienić między innymi możliwość zarządzania przekierowaniem portów do portów, konfigurowanie sieci VLAN, mirror traffic, stosowanie ograniczania przepustowości czy też filtrowanie adresów MAC. Dodatkowo dzięki zaawansowanym funkcjom urządzenia można łatwo dostosowywać pola nagłówków IP. Model wyposażony jest w 24 porty 10/100/1000 Ethernet, oraz jeden port PoE. Sprzęt obsługuje napięcie wejściowe 8V-30V. Maksymalne zużycie energii wynosi w tym przypadku 19W. MIKROTIK CSS326-24G-2S+RM obsługuje zarówno moduły SFP 1,25 Gb jak też 10 Gb SFP+.

Inne właściwości modelu MIKROTIK CSS326-24G-2S+RM

Model MIKROTIK CSS326-24G-2S+RM działa w oparciu o system operacyjny SwOS. Wyposażone jest w pamięć 2 MB typu FLASH. Urządzenie może bezpiecznie pracować w temperaturze o zakresie od -140 do 70 stopni Celsjusza. Sprzęt jest bardzo wytrzymały i wydajny. Metalowa obudowa sprawia, że produkt jest odporny na różnego rodzaju uszkodzenia. Jest to obudowa w typie 1U przeznaczona do montażu w szafie rack. Sam montaż jest bardzo prosty i bezproblemowy. Jak na swoje liczne zalety urządzenie to producent oferuje w bardzo przystępnej cenie co czyni go jeszcze bardziej atrakcyjnym i korzystnym. Jest to zaawansowane urządzenie o niewielkim rozmiarze, które posiada liczne funkcje i bardzo ciekawe właściwości.

Jako produkt od Mikrotika switch MIKROTIK CSS326-24G-2S+RM cechuje się wysoką jakością, trwałością, solidnym wykonaniem i świetnymi parametrami. Dzięki wyposażeniu w aż 24 porty LAN Gigabit Ethernet, a także 2 porty SFP+ oraz wiele zaawansowanych funkcji model ten stanowi bardzo atrakcyjne urządzenie o szerokich możliwościach. Zarówno pod względem technicznym jak i użytkowym MIKROTIK CSS326-24G-2S+RM nie pozostawia nic do życzenia.